בחר שפה : ENGLISH | עברית

כרמי חסד

עסק לעשיית צדקה וחסד

ארגון הצדקה כרמי חסד זהו ארגון העוסק בפעילות צדקה. אנו נוטים לשייך את ארגוני הצדקה לעולם החרדי אך אין הדבר נכון כלל. ישנם לא מעט ארגוני צדקה במגזר החרדי, הדתי לאומי והחילוני, אשר כל אחד נקרא בשם אחר. ארגון הצדקה עוזר לכל אחד כפי יכולתו, ללא הבדל אם מדובר במשפחה חרדית או חילונית.

בישראל נהוג להפריד ולחלק ארגונים ועמותות בין הסיפור הדתי והחרדי לציבור החילוני. ישנם לא מעט מוסדות אותם אנו משייכים לדתיים, רק כי מדובר בעמותה שיושב הראש שלה לדוגמא הוא רב.

מנגד, ישנם עמותות וארגוני צדקה שבראשם עומדים חילוניים, אך אין זה אומר כי ארגון זה עוזר לחרדים בלבד והארגון השני עוזר לחילוניים בלבד.

ארגון צדקה
ארגון צדקה מבצע פעולות צדקה לפי התקציב שיש ברשותו. ארגוני הצדקה אינם מבדילים בין דתיים לחילוניים, ומנסים להושיט יד ככל יכולתם לכל אחד. תשתית ארגון הצדקה מבוססת על מתנדבים. לארגון הצדקה אין שום הכנסה ולכן אינו יכול לשלם משכורות, מנגד, יש לא מעט תפקידים אותם יש לאייש בארגון הצדקה- כבכל עסק. מרבית התפקידים מבוצעים על ידי מתנדבים, אשר חוץ ממילת תודה ומסיפוק רוחני אינם מרוויחים דבר.

ארגון הצדקה מבצע את גמילות החסדים בהתאם לתרומות שנכנסו אליו מדי חודש ומדי שנה. התרומות מתחלקות לתרומות חד פעמיות בסכומים קטנים, לתרומות חד פעמיות בסכומים גדולים ובעיקר מסתמכות על הוראות קבע בתשלומים קטנים מדי חודש. היתרון של הוראות הקבע הוא האפשרות לתרום סכום קטן כל חודש, שנוח לעמוד בו, ומנגד עבור ארגון החסד- מדובר בעשרות ומאות תורמים מדי חודש, אשר ביחד כל התרומות מתאספות לכדי סכום יפה ומכובד.

ארגון הצדקה כרמי חסד היא עמותה רשומה עם סעיף 46. התרומה לעמותת כרמי חסד מוכרת במס, וניתן לתרום מלבד סכום כספי גם רהיטים, ציוד חשמלי ובגדים במצב טוב. היקף פעילות עמותת כרמי חסד הוא גדול מאוד ומשתרע ממתן צדקה כספית, ועד תשלומי חובות והלוואות בשעת הצורך. כל תרומה אשר תחפוץ לתרום, כפי יכולתך, מתקבלת בברכה, ועמותת כרמי חסד תעביר את התרומה הלאה ישירות למשפחה הנזקקות.

כל תרומה לעמותה מוכרת למס הכנסה סעיף 46 כרמי חסד ע"ר 580431138
Support Karmey Chesed        Copyright © 2015 . KARMEY CHESED
Website Developed by awebforyou.com