בחר שפה : ENGLISH | עברית

עזרו לנצרכים

תרמו היום

סיפורינו

מבט אישי

יוצרים חיוכים


יוצרים חיוכים
לאחרונה כרמי חסד התוודעו לאם חד הורית, אשר היגרה מאתיופיה, וסבלה ממחלת כליות, בעקבות מצבה המצער, ילדיה ישנו על מיטה שבורה וישנה, ואין לה היכולת להרשות לעצמה לקנות מיטה אפילו לא מיד שניה במצב סביר, בנוסף למיטה החדשה שקנו כרמי חסד לבני המשפחה, הם גם קיבלו תמיכה כספית אשר תקל עליהם ולו במעט ותחזיר את החיוך לפניהם.


כרמי חסד- תומכים בישראל על ידי סיוע לתושביה.
תרום עכשיו!


האם סיפור כזה יכול להיות אמיתי?


האם סיפור כזה יכול להיות אמיתי?
לפעמים אנו קוראים סיפורים כ"כ עצובים על משפחות, שזה כמעט לא נשמע אמיתי.
בשבוע האחרון, כרמי חסד הכירו משפחה שהתאור הנ"ל מתאר אותם. אב למשפחה גדולה, בן להורים ניצולי שואה, הסובל מדיכאון כתוצאה מחוויות מימי ילדותו, מסכרת ולאחרונה גם עבר התקף לב קל, בנוסף לכך יש לו מספר ילדים בעלי צרכים מיוחדים. כתוצאה מכך, הוא מתקשה לספק למשפחתו את צרכיהם הפיזיים הנפשיים והכלכליים, על ידי תרומות של נדיבי לב, כרמי חסד הצליחה לספק למשפחה אוכל וסיוע כלכלי. ולא פחות חשוב, תמיכה רגשית ופסיכולוגית

כרמי חסד- תומכים בישראל על ידי סיוע לתושביה.
תרום עכשיו!
בשביל הילדים


בשביל הילדים
לאחר שבעלה עזב, ש. נותרה לבדה לחנך ולגדל את ארבעת ילדיה הקטנים בישראל , אפילו משפחה עם שני מקורות הכנסה לעיתים מתקשות לסיים את החודש, אך כאם חד הורית שכל הנטל הכספי מוטל על כתפיה, התקשתה לספק לילדיה מוצרי צריכה בסיסיים. המיטה שעליה ישנו ארבעת ילדיה היתה שבורה, אך עם הכנסה שבקושי מספיקה לכדי כלכלת הבית, ש. לא יכלה אפילו לחשוב על האפשרות לספק מקום סביר לשינת לילדיה, כשכרמי חסד שמעו על מצב המשפחה במהרה נרתמו לעזרתם ותרמו להם מיטות נוחות, סוף סוף הילדים יכולים לישון טוב בלילה הודות למיטתם הנוחה ואנשים טובי לב שתרמו וסייעו בנפש חפצה.

כרמי חסד- תומכים בישראל על ידי סיוע לתושביה.
תרום עכשיו!

חסד בכפליים


חסד בכפליים

השבוע היה לנו לכבוד להעניק עזרה לנצרכים בכפליים, בית תמחוי הממוקם באיזור ירושלים פנו אלינו בייאוש גדול, המקרר ששימש את אותם נשבר, לספק ארוחות לרעבים זה תמיד חסד גדול, אך ללא מקרר פועל, זה בלתי אפשרי לספק ארוחות לנצרכים שסומכים על בית תמחוי לארוחה החמה של יומם, תוך זמן קצר, כרמי חסד מצא והעביר מקרר עובד המתאים לבית התמחוי ולצרכיו.


כרמי חסד- תומכים בישראל על ידי סיוע לתושביה.
תרום עכשיו!


בית להתקשר אליו


בית להתקשר אליו

הכירו את מרדכי וסילביה, הורים לשבעה ילדים מקסימים המתגוררים במרכז הארץ.
החיים תמיד הכילו בתוכם התמודדויות אבל איכשהו הם הצליחו לעבור אותם. עד לפני כשנתיים בעקבות מס' סיבות, ומאז שקעו בחובות גדולים
וכשחשבו שהגרוע ביותר קרה, התברר שלא.
בעל הבית של דירתם השכורה "שבע" מהבטחות לתשלום שכר הדירה. ויום בהיר אחד החליט להוציאם מדירתו עם כל מטלטליהם והוציאם לרחובה של עיר. חפציהם ניזוקו, ולא היה להם בית להתקשר אליו, על ידי טלפון אחד לארגון כרמי חסד, הם קיבלו תרומה נכבדה בליווי מילים חמות ומעודדות.


כרמי חסד- תומכים בישראל על ידי סיוע לתושביה.
תרום עכשיו!


שדרוג הדירה


שדרוג הדירה
במשך כשנתיים וחצי גרה משפחת גרין בדירה קטנה של כ 60 מ"ר
תנאי מגורים מסוג זה, הם אתגר לכל משפחה הברוכה בילדים קטנים אך למשפחת גרין זה היה אתגר פי כמה וכמה, בנם בן השבע מרותק לכיסא גלגלים ולהתנייד בשטח מגורים כה קטן וצפוף הינו אתגר מתמשך. אך לא די בכך, דירתם הקטנה היתה ממוקמת בקומה שניה בבנין מגורים ללא מעלית. ע"מ שבנם יוכל להגיע להסעה המובילה אותו לביה"ס בכל בוקר וצהרים הוצרכו ההורים להוריד ולהעלות את בנם במדרגות. ככל שגדל בנם יקירם, המשימה נהיתה קשה עד בלתי אפשרית.
אב המשפחה השתוקק לעבור עם משפחתו לדירה רחבה יותר, אך משכורתו היתה מספקת אך ורק בכדי לכסות הוצאות שותפות של הבית, ולא ידע מאין ימצא מימון לצורך זה.
כשכרמי חסד התודעו למצב הכלכלי של המשפחה, הם נרתמו לעזרתם ונתנו להם תרומה שנתנה להם אפשרות לקנות דירה יותר רחבה ובקומת הכניסה דירה המאפשרת להם יותר מרחב מחיה, ולא עוד סחיבת כיסא הגלגלים במדרגות הבנין. כרמי חסד ניסו להקל ולו במעט באתגר חייהם.
לפני כשבועיים, עברו משפחת גרין למעונם החדש, ולא פוסקים מלהודות לארגון על השינוי הטוב בחייהם.
כרמי חסד- תומכים בישראל על ידי סיוע לתושביה.
תרום עכשיו!

תינוק חדש


כל אם טריה היתה רוצה להלביש את ילדיה בבגד מתוק וחדש. בישראל, ישנם משפחות ברוכות ילדים אשר מתמודדים יום יום עם מצב כלכלי קשה ומתקשים לספק אוכל וקורת גג לבני משפחותיהם.
בגדים עוברים בירושה מילד לילד, הילדים הצעירים במשפחה לעיתים מקבלים את הבגדים הישנים במצב בלוי ומוכתם.
השבוע, כרמי חסד יכלו לספק בגדי תינוקות למשפחה ברוכת ילדים אשר אינה יכולה להרשות לעצמה לקנות בגדים חדשים לתינוקם החדש. בנוסף, חבילה נאה של אוכל נשלחה לביתם לעודד את רוחם בתקופה שאמורה להיות שמחה.

כרמי חסד- תומכים בישראל על ידי סיוע לתושביה.
תרום עכשיו!


לשנה טובה ומתוקה


התראות אדומות לתשלום חובות שוטפות של הבית הופיעו בדלת לעיתים קרובות,
משפחה מתמודדת אך גאה מצליחה להסתפק במועט רק עוף אחד בשבוע להאכיל משפחה בת שמונה נפשות. עם פרוס השנה החדשה, ללא יכולת לקנות אוכל לחג ובייאוש מוחלט הם פנו לכרמי חסד, כרמי חסד הצליחו לספק להם תרומה שתעזור להם לכסות את הוצאות החגים ונתנו להם את ההזדמנות להתחיל את השנה החדשה עם חיוך.


כרמי חסד- תומכים בישראל על ידי סיוע לתושביה.
תרום עכשיו!


שנה טובה ומתוקה


לכבוד ראש השנה , כרמי חסד גאה לספק אוכל בשווי של עשרות אלפי שקלים ללמעלה
מ-200 משפחות נזקקות ממגורשי גוש קטיף.
החלוקה התבצעה בניצן, אשקלון, עין צורים, יד בנימין, מיפלסים וכרמיה.
זו דרך נפלאה להתחיל שנה חדשה!


כרמי חסד- תומכים בישראל על ידי סיוע לתושביה.
תרום עכשיו!


ארוחות חמות


כל יום בשעות הצהרים, חוזרים הילדים לבתיהם מיום גדוש חוויות, לספר ולשתף את שעבר עליהם במוסדות הלימוד תוך כדי אכילת ארוחת צהרים חמה ומזינה, אך לא כך בבית משפחת שמעוני, כשחמשת ילדי המשפחה חוזרים לביתם, אין איש מקדם את פניהם בברכה או מתעניין בשלומם, אבא עושה לילות כימים ליד מיטת חוליה של אמא בביה"ח,
הבית זעק לעזרה, והילדים שיוועו למנת אוכל חמה וליד תומכת.
כשנודע הדבר לארגון כרמי חסד, ארגנו קבוצת נשים נדיבות לבשל בכל יום לילדי המשפחה ארוחות חמות ומזינות, ולהקל על סיבלם של העוללים במה שניתן.

כרמי חסד- תומכים בישראל על ידי סיוע לתושביה.
תרום עכשיו!


נדוניה


"מזל טוב", הצלחת נשברה והאווירה מרוממת, ההתרגשות בשיאה אך דבר אחד העיק על הזוג הטרי בדרכו לבנית הבית, מהיכן ייקחו את הכסף לקניית הריהוט ומכשירי החשמל לביתם החדש?
הורי החתן והורי הכלה הינם אנשים קשי יום וחסרי כל ואין להם היכולת לתמוך בילדיהם הצעירים אין באפשרותם לעזור ולסייע בהוצאות של הזוג, בתרומתם של אנשים נדיבים, כרמי חסד מיד נכונו לעזור להם.
וכשההכנות תמות ונשלמות לקראת היום המיוחל הגיעו מתנדבים לביתם, והביאו להם ריהוט, מוצרי חשמל ומכונות בכדי שיוכלו בעוד כשבוע לעמוד תחת החופה בלב שלם ושמח.

כרמי חסד- תומכים בישראל על ידי סיוע לתושביה.
תרום עכשיו!


באנו לגרש חושך


דינה, אם ל-10 ילדים, גרה בדירת 3 חדרים קטנה. גם כשהיא עברה לדירה גדולה יותר ,הצפיפות והסבל לא ממש פחתו. עקב המחסור בכסף ועל מנת למנוע מהמשפחה לגווע ברעב, נהגה דינה לרכוש בהקפה מוצרים בסיסיים בלבד במכולת השכונתית, אבל כאשר הצטבר החוב והגיע לכדי 10,000 ₪, הפסיק מנהל החנות לתת לדינה את האפשרות הזו ודרש ממנה את התשלום.

מדפי האוכל בביתה של דינה החלו להתרוקן במהירות, ולא פעם היו הילדים הולכים לישון רעבים ללחם.צ'קים החלו לחזור וחב' החשמל ניתקה את המשפחה מחשמל עקב אי תשלום החוב. משפחה זו החלה לחיות בחושך.... אחת מבנות המשפחה אובחנה כסובלת מעקמת עקב תזונה לקויה ועלות ניתוח לשיפור המצב הוערך ב-10,000 $, המשפחה הגיעה לבור תחתית ולייאוש מוחלט.

אז נכנס ארגון כרמי חסד לתמונה והחל לעזור למשפחה בעזרת תורמים שולמו כל החובות, וסלי מזון הועברו באופן קבוע על ידי מתנדבי הארגון, לביתה של דינה ומשפחתה. הודות לכרמי חסד, דינה ומשפחתה מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה.

תרומתכם הנדיבה תסייע לארגון להמשיך ולעזור למשפחות נזקקות ברחבי הארץ ,להעלות חיוכים על שפתם ולממש את תקוותם לעתיד טוב יותר


העלנו חיוך על פניה!

שרה נאלצה לגדל 8 ילדים לבדה עקב מחלתו של בעלה שגם הוא נותר תלוי בה לחלוטין. שרה נאלצה לעמוד לבדה מול האתגרים היומיומיים אך לא היה לה כסף למוצרי אוכל בסיסיים, לתרופות ולחימום ביתי והחורף הקר נראה ארוך יותר מאי פעם.

בנוסף לכל הבעיות הנ"ל, שרה עצמה, אשה צעירה בשנות ה-30 לחייה, סבלה מבעית שיניים גנטית חריפה, אשר גרמה לה לאבד את שיניה. שרה התביישה לפתוח את הפה, לחייך ולצאת בפומבי. היא ישבה שעות בביתה בוכה ביודעה כי אין שום אפשרות לטפל בבעיה זו שכן לא היה לה מספיק כסף לשירותים ולמוצרים בסיסיים שלא לדבר על טיפולי שיניים.

כאשר ארגוני חסד רבים הפנו לה גב, ארגון כרמי חסד הושיט את עזרתו לשרה ולמשפחתה. לאחר גיוס הכסף למוצרים ושירותים בסיסיים וחיוניים למשפחה, חברי הארגון הפתיעו את שרה במתנה- מימון שיניים תותבות.

החיוך שהעלו על פניה של שרה לאחר הטיפול שווה אלפי מילים!

תרומתכם הנדיבה תסייע לארגון להמשיך ולעזור למשפחות נזקקות ברחבי הארץ ,להעלות חיוכים על שפתם ולממש את תקוותם לעתיד טוב יותר.


אמא אני צמא!

בדירה קטנה ומוזנחת, אשר קירותיה מתקלפים מצבע, חיה משפחת קץ, בת 11 הנפשות. פעם הייתה המשפחה מבוססת כלכלית אך לרוע מזלם מצבם הכלכלי הדרדר וכיום המשפחה על תשעת ילדיה נשארה מחוסרת כל. החשמל כבר מזמן נותק בביתם וכאשר משה בנם הקטן, שנהג לשתות מים מהברז , על מנת להשכיח את רעבונו, ניגש לברז התברר להורים שגם המים נותקו. העירייה אכן ממשה את האיום של ניתוק המים כתגובה לאי תשלום החשבון.

כרמי חסד שמעו על המצב העגום של המשפחה ומיהרו לארגן מבצע התרמה אשר בזכותו נאסף תוך זמן קצר,סך 1500 $ מתורמים שונים .הכיסה את כל חובות המשפחה ו החשמל והמים הוחזרו לביתם. בעקבות סיור בבית וראיית הצורך לכך , רכש הארגון מכונת כביסה למשפחה וצייד את המקרר והמזוה באוכל.

תרומתכם הנדיבה תסייע לארגון להמשיך ולעזור למשפחות נזקקות ברחבי הארץ ,להעלות חיוכים על שפתם ולממש את תקוותם לעתיד טוב יותר.אודותינו

מי אנחנו

כרמי חסד, כשמו כן הוא, ארגון חסד המציע מגוון שירותים למשפחות נזקקות בישראל. כמו ענבים הזקוקים לטיפול מסור על מנת לגדול ולהתפתח כראוי, כך חברי הארגון והמתנדבים בו, עובדים במסירות לילות כימים על מנת לסייע ולספק עזרה פיזית ונפשית למשפחות הזקוקות לעזרה הנ"ל .

ארגון כרמי חסד פועל לעזור למשפחות הנזקקות בכל דרך אפשרית על מנת להוציא אותם ממעגל המצוקה בהם הם שרויים ולהחזיר להם את כבודם. המטרה היא להעמיד את המשפחות האלו על הרגליים על מנת שיוכלו להמשיך ולתמוך בעצמם לבדם ללא כל עזרה .

פעילות הארגון מתקיימת בעיקר באיזור ירושלים, תל אביב והעיר מודיעין, ביתר עילית וגוש עציון עם רצון להתרחב לאיזורים נוספים בארץ .

לקבלת עדכונים על פעילות העמותה

צדקה ירוקה

צפו בוודיאו

חדש! כרמי חסד עם רעיון חדש ויצירתי בשם צדקה ירוקה

כל תרומה לעמותה מוכרת למס הכנסה סעיף 46 כרמי חסד ע"ר 580431138
Support Karmey Chesed        Copyright © 2015 . KARMEY CHESED
Website Developed by awebforyou.com