בחר שפה : ENGLISH | עברית

עזרו לנצרכים

תרמו היום

סיפורינו

מבט אישי

באנו לגרש חושך


דינה, אם ל-10 ילדים, גרה בדירת 3 חדרים קטנה. גם כשהיא עברה לדירה גדולה יותר ,הצפיפות והסבל לא ממש פחתו. עקב המחסור בכסף ועל מנת למנוע מהמשפחה לגווע ברעב, נהגה דינה לרכוש בהקפה מוצרים בסיסיים בלבד במכולת השכונתית, אבל כאשר הצטבר החוב והגיע לכדי 10,000 ₪, הפסיק מנהל החנות לתת לדינה את האפשרות הזו ודרש ממנה את התשלום.

מדפי האוכל בביתה של דינה החלו להתרוקן במהירות, ולא פעם היו הילדים הולכים לישון רעבים ללחם.צ'קים החלו לחזור וחב' החשמל ניתקה את המשפחה מחשמל עקב אי תשלום החוב. משפחה זו החלה לחיות בחושך.... אחת מבנות המשפחה אובחנה כסובלת מעקמת עקב תזונה לקויה ועלות ניתוח לשיפור המצב הוערך ב-10,000 $, המשפחה הגיעה לבור תחתית ולייאוש מוחלט.

אז נכנס ארגון כרמי חסד לתמונה והחל לעזור למשפחה בעזרת תורמים שולמו כל החובות, וסלי מזון הועברו באופן קבוע על ידי מתנדבי הארגון, לביתה של דינה ומשפחתה. הודות לכרמי חסד, דינה ומשפחתה מתחילים לראות את האור בקצה המנהרה.

תרומתכם הנדיבה תסייע לארגון להמשיך ולעזור למשפחות נזקקות ברחבי הארץ ,להעלות חיוכים על שפתם ולממש את תקוותם לעתיד טוב יותר


העלנו חיוך על פניה!

שרה נאלצה לגדל 8 ילדים לבדה עקב מחלתו של בעלה שגם הוא נותר תלוי בה לחלוטין. שרה נאלצה לעמוד לבדה מול האתגרים היומיומיים אך לא היה לה כסף למוצרי אוכל בסיסיים, לתרופות ולחימום ביתי והחורף הקר נראה ארוך יותר מאי פעם.

בנוסף לכל הבעיות הנ"ל, שרה עצמה, אשה צעירה בשנות ה-30 לחייה, סבלה מבעית שיניים גנטית חריפה, אשר גרמה לה לאבד את שיניה. שרה התביישה לפתוח את הפה, לחייך ולצאת בפומבי. היא ישבה שעות בביתה בוכה ביודעה כי אין שום אפשרות לטפל בבעיה זו שכן לא היה לה מספיק כסף לשירותים ולמוצרים בסיסיים שלא לדבר על טיפולי שיניים.

כאשר ארגוני חסד רבים הפנו לה גב, ארגון כרמי חסד הושיט את עזרתו לשרה ולמשפחתה. לאחר גיוס הכסף למוצרים ושירותים בסיסיים וחיוניים למשפחה, חברי הארגון הפתיעו את שרה במתנה- מימון שיניים תותבות.

החיוך שהעלו על פניה של שרה לאחר הטיפול שווה אלפי מילים!

תרומתכם הנדיבה תסייע לארגון להמשיך ולעזור למשפחות נזקקות ברחבי הארץ ,להעלות חיוכים על שפתם ולממש את תקוותם לעתיד טוב יותר.


אמא אני צמא!

בדירה קטנה ומוזנחת, אשר קירותיה מתקלפים מצבע, חיה משפחת קץ, בת 11 הנפשות. פעם הייתה המשפחה מבוססת כלכלית אך לרוע מזלם מצבם הכלכלי הדרדר וכיום המשפחה על תשעת ילדיה נשארה מחוסרת כל. החשמל כבר מזמן נותק בביתם וכאשר משה בנם הקטן, שנהג לשתות מים מהברז , על מנת להשכיח את רעבונו, ניגש לברז התברר להורים שגם המים נותקו. העירייה אכן ממשה את האיום של ניתוק המים כתגובה לאי תשלום החשבון.

כרמי חסד שמעו על המצב העגום של המשפחה ומיהרו לארגן מבצע התרמה אשר בזכותו נאסף תוך זמן קצר,סך 1500 $ מתורמים שונים .הכיסה את כל חובות המשפחה ו החשמל והמים הוחזרו לביתם. בעקבות סיור בבית וראיית הצורך לכך , רכש הארגון מכונת כביסה למשפחה וצייד את המקרר והמזוה באוכל.

תרומתכם הנדיבה תסייע לארגון להמשיך ולעזור למשפחות נזקקות ברחבי הארץ ,להעלות חיוכים על שפתם ולממש את תקוותם לעתיד טוב יותר.אודותינו

מי אנחנו

כרמי חסד, כשמו כן הוא, ארגון חסד המציע מגוון שירותים למשפחות נזקקות בישראל. כמו ענבים הזקוקים לטיפול מסור על מנת לגדול ולהתפתח כראוי, כך חברי הארגון והמתנדבים בו, עובדים במסירות לילות כימים על מנת לסייע ולספק עזרה פיזית ונפשית למשפחות הזקוקות לעזרה הנ"ל .

ארגון כרמי חסד פועל לעזור למשפחות הנזקקות בכל דרך אפשרית על מנת להוציא אותם ממעגל המצוקה בהם הם שרויים ולהחזיר להם את כבודם. המטרה היא להעמיד את המשפחות האלו על הרגליים על מנת שיוכלו להמשיך ולתמוך בעצמם לבדם ללא כל עזרה .

פעילות הארגון מתקיימת בעיקר באיזור ירושלים, תל אביב והעיר מודיעין, ביתר עילית וגוש עציון עם רצון להתרחב לאיזורים נוספים בארץ .

לקבלת עדכונים על פעילות העמותה

צדקה ירוקה

צפו בוודיאו

חדש! כרמי חסד עם רעיון חדש ויצירתי בשם צדקה ירוקה

כל תרומה לעמותה מוכרת למס הכנסה סעיף 46 כרמי חסד ע"ר 580431138
Support Karmey Chesed        Copyright © 2015 . KARMEY CHESED
Website Developed by awebforyou.com